סיפורים שבזכותם אנחנו יודעים שאנחנו עושים עבודה טובה

השראה

השקת הספר של ליאור אקרמן

ערב להשקת ספרו של איש השב"כ לשעבר, ליאור אקרמן "הלנצח נאכל חרב?"

האירוע התקיים בתאטרון גבעתיים בהנחיית העיתונאי אטילה שומפלבי ובו נכחו אישים מצמרת השלטון הבטחוני והמודיעיני כגון ראש השב"כ לשעבר מר אבי דיכטר, יוסי פלד ועוד. כל הכנסות בערב זה נתרמו לקרן לחקר הסרטן.

השקת "הקרן של קרן" ע"ש קרן נהרי ז"ל

שנת 2018 נפתחה באירוע השקת "הקרן של קרן", לזכרה של עו"ד קרן נהרי-גילת בביתם של ענת וצביקה בר נתן.

קרן נפטרה ממחלת הסרטן לאחר מאבק ממושך, והייתה ממובילות החזון של הקרן לחקר הסרטן בישראל. קרן הובילה את הסניף הישראלי ביחד עם בעלה, עו"ד תמיר גילת , המכהן כיו"ר הקרן. פרופ' אפרת לוי – להד, מנהלת המכון הגנטי של המרכז הרפואי שערי צדק, חוקרת פורצת דרך בתחום הגנטיקה של סרטן השד והשחלה שיתפה את הנוכחים בחידושים בתחום חקר סרטן השד, ויו"ר הקרן תמיר גילת, סיפר על פעילות הקרן ומטרותיה.

אירוע צדקה בלונדון

שני אירועי התרמה בינלאומיים נערכו בשנת 2018.

האירוע הראשון נערך בלונדון בביתם של איש העסקים יקיר גבאי ורעייתו הלנה. באירוע נכחו אנשי מפתח של הקהילה היהודית. העיתונאי רונן ברגמן כיבד את הנוכחים בהרצאה מרתקת לרגל צאת ספרו rise and kill first והזמרת מרינה מקסימיליאן בלומין ליוותה את הערב בשירתה המרגשת. כמו כן נשאו דברים, יו"ר הקרן, עו"ד תמיר גילת וד"ר שני פאלוך, מנהלת המחלקה האונקולוגית של בית החולים שערי צדק והרופאה אשר ליוותה לאורך שנים את קרן נהרי ז"ל. אירוע נוסף נתרם על ידי מוקי וגיא אור אור בשיתוף ה-JNF אשר הרימו ערב לזכרה של אביבה אור, שנפטרה לפני כ-3 שנים ממחלת הסרטן . שני האירועים הופקו על ידי טלי צמח בהתנדבות מלאה וזכו לחשיפה מרשימה בכל ערוצי המדיה בארץ ובחו"ל.